Різновиди тюлю

Для довершеності оформлення вікон варто подбати не лише про якісні штори, а й про легкі красиві тюлі. При виборі тюлів потрібно зважати, в першу чергу, на стиль оформлення кімнати, текстиль, а також на тип вікон. Тюлі (або ж інша назва – “фіранки”) можна використовувати в будь-якій кімнаті, адже їх традиційно виготовляють з прозорої тканини.

Перевага тюлів не лише в привабливому вигляді, а й в їхній функціональності: якісні тюлі розсіюють світло та захищають від ультрафіолетових променів. Окрім того, напівпрозора тканина дозволить приховати видимі недоліки віконного отвору, не обтяжуючи інтер’єр.

Як замовити тюлі в студії “Арлекін”

Тюлі повинні створювати атмосферу затишку в домі, тож наші дизайнери готові допомогти Вам у виборі найкращого текстилю. Ми працюємо за індивідуальним пошивом та враховуємо побажання кожного клієнта. Наші фахівці створять для вас екслюзивний дизайн або пошиють тюль за вашими ідеями.

Якщо ви шукаєте якісні тюлі у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ціна тюлів буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію