Карнизи

Саме карнизи є одним з найважливіших елементів домашнього текстилю, адже від них залежить, наскільки зручними та естетичними будуть вибрані штори. Карниз повинен відповідати розміру віконного отвору та забезпечувати легкий рух штор. Окрім цього, карниз вже давно є невід’ємною частиною декору кімнати, тож до його вибору слід підходити з усією відповідальністю.

Монтаж карнизів і навішування штор

Придбавши карниз, вам не потрібно хвилюватися за його встановлення – професійні майстри студії “Арлекін” на високому технічному рівні здійснять монтаж карнизів будь-якого типу. Ковані, профільні, електрокарнизи, японські та римські системи – наші фахівці впораються із завданням будь-якої складності. Після установки карниза, майстер проводить заключні роботи з текстильного оформлення ваших вікон: навішування (вивіска) штор та їх драпірування.
Якщо Ви шукаєте карниз для штор та тюлів у місті Львів, запрошуємо в студію текстильного дизайну “Арлекін”. Аби дізнатися орієнтовну вартість виготовлення карнизів, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію