За приміщенням

Штори та тюлі для дитячої кімнати

Створюючи дизайн штори для дитячої кімнати  ми не просто декоруємо вікно, ми створюємо світ — світлий, затишний і радісний. Фіранки, малюнок на шпалерах у своїй кімнаті — все це дитина запам’ятає на все життя! Важливо пам’ятати, що ця кімната — не тільки для сну, але і для гри, навчання — словом, для життя.

Матеріал. Для штори в дитячу — вибирайте натуральні або мішані тканини, які не спричиняють алергію і не бояться частого прання. Такі тканини не будуть електризуватися і притягувати пил. Якщо вирішили зупинитися на синтетиці — вибирайте максимально якісну тканину, яка за своїми експлуатаційними характеристиками відповідає натуральним.

Дизайн. Варто зосередитися на естетичному моменті: малюк повинен рости в атмосфері краси і гармонії. Звичайно потрібно врахувати стать і вік дитини, вибираючи модель і кольорову гаму.

Модель. Сон дитини — це основний момент правильного розвитку малюка, отже, в спальні дитини обов’язковим є якісний захист від сонячних променів і денного світла. Конструкція штор повинна бути міцною і максимально безпечною для малюка. Не варто вибирати модель з величезною кількістю декоративних елементів. Всі кріплення слід робити міцними і надійними. Тканина, обрана для дитячої кімнати, також повинна відрізнятися безпекою — не варто купувати моделі, в яких є нитки, шнури або мотузки.

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію