За приміщенням

Штори та тюлі для вітальні

Декорування кожної з кімнат вимагає творчого підходу. Але особливість вітальні в тому, що саме тут збирається разом вся родина, сюди запрошуються гості Вашої оселі. Тому будь-яка вітальня — це поєднання домашнього затишку з особливо ошатною елегантністю, тому і штори тут повинні бути більш урочисто-святковими, ніж в інших кімнатах.

Матеріал. Природні кольори — це один з головних трендів. Створюючи штори, дизайнери надихаються пейзажами, відтінками рослин: колірна гамма тканин включає все більше зелених, фісташкових, болотних тонів. Також популярні “земляні” кольори: коричневі, вохряні, кольору мінералів і натуральних каменів. 

Флористичні принти підійдуть як для сучасного, так і класичного інтер’єру. Якщо колірна палітра вашої вітальні досить темна, світлі квіткові гардини зроблять її жвавішою. 

Знову в моді штори у вітальню в сучасному стилі з геометричним орнаментом. Він буде доречним в інтер’єрі, в якому багато однотонних поверхонь. Колір візерунків на шторах повинен поєднуватися з декоративними деталями, подушками і іншим текстилем. Розмір кімнати теж потрібно врахувати — якщо кімната низька, штори з вертикальними узорами «видовжать» її візуально, а завдяки горизонтальним смужкам кімната здаватиметься просторішою.

Дизайн. Оптимальною є висота штори коли вона повністю закриває вікно, доходячи до підлоги. Для більш оригінального вигляду можна зробити штори довшими на 10 см, щоб вони лягли складками на підлозі. Дизайнери пропонують вішати штори від стелі, монтуючи їх в нішу або закриваючи декоративним карнизом. Або, щоб стелі виглядали вищими, піднімають верхній край гардин над лінією вікна. 

Модель. Базовий дизайн гардин — варіант який пасує абсолютно до будь-якого інтер’єру. Зазвичай дизайнери відносять до них штори з бавовни середньої товщини, сірого, бежевого, кремового відтінків. Вони відмінно впишуться в інтер’єр вітальні в сучасному і класичному стилі, стилі лофт і, навіть, в мінімалістичний інтер’єр. Їх не доведеться міняти, якщо ви вирішите змінити колір стін або поміняти меблі.

Крім традиційних гардин, які складаються з двох або більше текстильних полотен, у вітальні можна використовувати інші моделі штор.

Рулонні штори: підійдуть для великих панорамних вікон в підлогу.

Римські штори: вони можуть йти як в комплекті з тюлями до підлоги, так і самостійно.

Австрійські штори: складаються гарними провисаючими складками і відмінно виглядають в більш класичних інтер’єрах або у вітальнях в стилі прованс.

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію