За приміщенням

Штори для офісу

Обстановка в офісі повинна бути затишною і налаштовувати на плідну роботу. Та й потенційні клієнти і партнери компанії в першу чергу звертають увагу на дизайн інтер’єру. Не останню роль в створенні ділової атмосфери в офісі грають штори, тому оформлення вікон тут має бути бездоганним – офісні штори повинні бути і гарними і лаконічними водночас. Також потрібно враховувати сферу роботи співробітників офісу і їх вік. Особлива колірна гамма зможе підкреслити загальну концепцію фірми, налаштувати співробітників на концентрацію. Якщо напрямок компанії творчий – підійдуть штори з легких і повітряних матеріалів з акцентами яскравих забарвлень. Для працівників сфери інформаційних технологій і ноу-хау, штори повинні бути максимально зручними і практичними.

Для приміщень офісного типу використовують види штор:

  • класичні і вишукані створюють атмосферу затишку. Витончений вигляд створює настрій на плідну роботу, а зовнішній вигляд не дратує око. Для ділових приміщень краще підбирати матеріал без малюнків або з неяскравим орнаментом.
  • тканинні штори з підйомним механізмом – дуже зручні для високих віконних конструкцій. До них можна віднести французькі штори легкої фактури, римські практичні конструкції, австрійські елементи.
  • жалюзі – велика популярність завдяки зручності, практичності і доступній ціні. Виготовлюються з металу, дерева, тканини.
  • рулонні – вважаються найсучаснішими. Використання спеціальних тканин  з затемнюючим ефектом – відмінне рішення для залів, де проводяться конференції.

Штори від студії Арлекін – це якісна та доступна можливість створення власної атмосфери у вашому офісі або будь-якому іншому закладі HoReCa!

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію