Співпраця

Запрошуємо до співпраці дизайн-студії, архітектурні і будівельні організації, всіх талановитих і творчих людей, які займаються втіленням дизайн-проектів інтер’єрів. Всіх, хто зацікавлений в бездоганному результаті реалізації своїх проектів). Ми пропонуємо співпрацю, завдяки якій ваша робота стане більш зручною і плідною!

З нашого боку Ви отримаєте:

  1. Професійну допомогу наших фахівців в підборі та проектуванні найкращих текстильних рішень для житлових і комерційних приміщень
  2. Комплексну пропозицію по облаштуванню інтер’єрів текстильними та декоративними і сонцезахисними виробами, включно з автоматизацією
  3. Оперативне супроводження проектів
  4. Фахову консультацію з питань, які стосуються всіх видів виробів для вікон
  5. Вчасне постачання тканин і комплектації від перевірених, надійних постачальників
  6. Якісне виготовлення замовлень на власному виробництві
  7. Надійний монтаж виробів
  8. Гарантійне та післягарантійне обслуговування
  9. Привабливу систему знижок і бонусів для вас і ваших клієнтів)

Ми налаштовані на довготривалу та плідну співпрацю!

Творіть! Результативно і з задоволенням! А ми реалізуємо ваші проекти і  зробимо нашу співпрацю приємною і взаємовигідною. Зателефонуйте нам або залишіть повідомлення на сайті – і ми зробимо вам пропозицію, від якої ви навряд чи зможете відмовитись.
Ми цінуємо сумісну творчість та насолоджуємось реалізацією спільних проектів, тому ми не просто пропонуємо співпрацю, ми хочемо стати з Вами однією командою креативних та творчих фахівців!
Ми співпрацюємо

З компаніями:

З дизайнерами:

Євген Кваша

Сергій Сілаков

Євген Кваша

Сергій Сілаков


Стань частиною
нашої команди