За приміщенням

Штори для салонів краси та SPA-зон

Оформлення вікон грає важливу роль в інтер’єрі спа-салонів і салонів краси для створення настрою релаксу і насолоди. Кожна з жінок, яка відвідує салони краси, йде туди з думками про чудесне перетворення і відпочинку.

Варіанти штор для салону краси:

  • класичні штори – виборі стилістики штор варто в першу чергу відштовхуватися від цільової аудиторії салону і його загальної концепції. Важливо пам’ятати, що салон краси в першу чергу суспільне місце, тому у виборі тканин є кілька важливих правил, стандартних для всіх закладів загального користування – матеріал повинен відповідати пожежобезпечним вимогам, легко чиститись і не містити шкідливих речовин, здатних викликати алергію.
  • римські штори – набирають дедалі більшої популярності, вони чудово підійдуть для будь-яких інтер’єрних рішень
  • рулонні штори – одне з найпопулярніших рішень. Їх переваги: доступна вартість, широка кольорова гама, багатий асортимент візерунків і текстур, можливість зробити унікальні штори з друком будь-якого зображення – це дозволить створити свій унікальний інтер’єр
  • жалюзі – не тільки виглядають естетично, але і дуже практичне рішення для салону краси. Вони легкі у догляді і дозволяють максимально ефективно регулювати рівень освітлення в приміщенні

Ми готові запропонувати вам великий вибір якісних тканин, хоча можемо пошити штори і з вашого матеріалу. Ми впевнені в своїй продукції – наші текстильні аксесуари стануть родзинкою вашого інтер’єру!

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію