Аксесуари

Аксесуари для штор – це важливі дрібниці, які є завершальними штрихами в декоруванні вікна. Одні типи аксесуарів можна назвати функціональними: сюди належать люверси, магніти для тюлів, прищіпки та тримачі для штор і фіранок. Проте наші дизайнери знають, як зробити навіть ці аксесуари стильними та сучасними. Тримачі для штор можуть бути як тканинними, так і металевими з різноманітними наконечниками у вигляді куль, кубів, квітів тощо. Так само магніти на штори можна вдало прикрасити декоративними квітами, листками, камінцями та іншими елементами.

Декоративні китиці, узори з бісеру, нашивки та ламбрекени повинні прикрасити текстиль та доповнити інтер’єр кімнати. Саме тут доречно експериментувати з текстурами, кольорами та стилями. Ламбрекени будуть доречними у спальні чи вітальні та додадуть вишуканості обраному текстилю. Дерев’яні вставки, декоративні китиці, оздоблення з мережива матимуть вдалий вигляд із французькими, австрійськими та класичними шторами. Якщо ви обрали для дому японські, римські штори чи штори-плісе, рекомендуємо звернути увагу на яскраві та незвичні принти – цього сезону в тренді рослинні, анімалістичні та геометричні орнаменти.

Якщо ви шукаєте стильні аксесуари для штор та тюлів, звертайтеся у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми допоможемо вибрати правильні аксесуари, які виправлять недоліки приміщення та завершать композицію. Аби дізнатися вартість аксесуарів для штор та тюлів, звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті.

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію