За приміщенням

Штори для готелів, ресторанів, барів та кафе

Головна складова популярності ресторану (окрім кухні) – це затишок і неповторна атмосфера. Правильно підібрані штори підкреслять хороший смак і статус закладу. Наші фахівці готові пошити штори і текстиль для вашого ресторану або кафе. Ми розробимо дизайн текстилю, враховуючи напрямок кухні, специфіку і престижність закладу. В рамках вашого бюджету ми готові запропонувати вам оригінальні рішення, поєднуючи практичність з естетичністю. Оскільки перед пошиттям ми робимо ескізи, ви зможете переконатися в тому, що готові вироби стануть чудовою частиною вашого закладу. При розробці дизайну наші майстри прислухаються до ваших побажань, але при цьому і не відступлять від модних тенденцій.

Основні критерії вибору штор для ресторану:

  • для закладів бізнес-класу прийнятні пишні драпірування, багатошарові конструкції, комбінування декількох кольорів. Тут доречні класичні фіранки, китиці, бахрома і м’які ламбрекени, що створюють ідеальне поєднання з дорогими меблями
  • в невеликих приміщеннях штори не повинні займати багато місця і захаращувати простір – тут вибирають світлі забарвлення, мінімум додаткових деталей і стельовий спосіб кріплення, що візуально розширює простір
  • для затишних ресторанчиків, кав’ярень та кондитерських  відповідним може бути стиль прованс, який передбачає затишок і простоту. Тут доречним буде використання небіленого льону і бавовни з декоруванням вишивками і мереживами ручної роботи. 

У ресторанах з терасою або літнім майданчиком штори окрім декоративної функції несуть практичне навантаження:

  • в закритих засклених конструкціях вони не перешкоджають природній вентиляції і регулюють освітленість, створюючи максимально комфортні умови для відпочинку (тут оптимальні легкі фактури тканин і чисті прохолодні відтінки)
  • у відкритих конструкціях штори створюють ефект камерності, захищають від вітру і пилу (потрібні більш щільні тканини) 

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію