За стилем

Штори в Етнічному стилі

Етніка це окрема ніша в інтер’єрному мистецтві. Національні традиції з врахуванням  актуальних дизайнерських трендів стають основою для колоритних інтер’єрів. Текстильний декор тут відіграє чи не найважливішу роль.

Середземноморський стиль – це прості штори, легкі і світлі. Найчастіше – білосніжні, вони нагадують хмарки над морем.

Прованс прийшов з півдня Франції. Шторам цього стилю характерні світлі пастельні відтінки і велика кількість квіткових композицій в оформленні. Фіранки зазвичай не надто довгі.

Кантрі – сільський стиль американської провінції. Він втілює простоту і функціональність сільського життя. Штори з картатим або квітковим принтом, з милими оборками та підхватами. Як і в провансі, фіранки зазвичай вкорочені.

Марокканський стиль і інші варіації на східну тему передбачають багаті за декором штори, балдахіни і зонуючі простір завіси. Вони прикрашаються бахромою, китицями, стеклярусом, і шиються із розкішного шовку і парчі, або з невагомих тюлевих тканин.

Японський стиль поєднує мінімалізм з виразною художністю. Візитна карта стилю – японські панелі і рулонні штори, часто з рослинного волокна.

Етностиль – бездонне джерело для натхнення!

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію