За стилем

Штори в Сучасному стилі

Змішуючи різні елементи чистих стилів, дизайнери в результаті отримують те, що всі називають сучасним стилем. Це узагальнена назва групи течій в дизайні інтер’єру, які схожі за ідеологією. Самого по собі, як такого, сучасного стилю не існує, існують сучасні стилі. Найвиразніші з них і найбільш цікаві: мінімалізм, лофт, еклектика, контемпорарі, фьюжн, хай-тек, поп-арт, еко, футуризм, авангард, кітч, стімпанк, бохо, індустріальний, скандинавський. Об’єднують всі ці сучасні стилі загальні принципи:

  • прості зрозумілі кольори і форми – весь сучасний дизайн зосереджений на нейтральній колірній палітрі – білий, сірий, бежевий, зелений і т.і. Стіни, підлога і стеля зазвичай монохромні, немов чисте полотно, на якому сюжет картини створюють саме меблі і декор (штори)). Це дозволяє  дуже швидко і без особливих зусиль змінити обстановку – достатньо замінити декор;
  • відсутність зайвого декору. Основа основ у створенні сучасного інтер’єру – більше повітря, світла і вільного простору. Чим менше меблів і деталей, чим більше вони функціональні, тим краще. Будь-який з сучасних стилів – це синонім простору і свободи в інтер’єрі;
  • панування зручності над красою. Сучасні стилі не женуться за естетикою, для них куди важливіше зручність і комфорт. Краса і гармонія досягаються не за рахунок дорогого декору і аксесуарів, але за рахунок простих і грамотних поєднань. Все ретельно продумано ще на етапі проекту, тому сучасні стилі чудово працюють в маленьких просторах – квартирах-студіях. Обов’язкова умова для штор і інших оздоблювальних матеріалів  – легкість та швидкість прибирання. Простір має бути організованим таким чином, щоб з ним було легко і просто в побуті.
  • використання технічних ноу-хау. Маються на увазі не тільки високі технології, які міцно інтегровані в наше життя і без яких не обходиться жоден сучасний інтер’єр, але і нові матеріали і методи організації простору, керування сценаріями трансформації інтер’єру.

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію