За кімнатою

Штори в стилі Мінімалізм

Мінімалізм в інтер’єрі – це елегантність, обрамлена в простоту форм, однотонних колірних рішень і функціональності. Лаконічність і простота крою штор в цьому стилі дозволяють робити акцент на дорогих тканинах. Популярністю користуються екстравагантні тканини оригінальної фактури і несподівані комбінації матеріалів. Допускається використання тканин з великим малюнком, вертикальними і горизонтальними лініями, геометричними фігурами, дрібними текстурами. Неприпустимі надмірно шикарні драпірування, бахрома, яскраві візерунки. Кріплення і карнизи використовуються вкрай прості, найчастіше приховані.

Особливості штор в стилі мінімалізм:

  • однотонність – найчастіше виготовляються з однотипного полотна, але також можливе поєднання різних відтінків одного кольору;
  • колірне рішення – часто переважає один колір з можливістю додавання невеликих малюнків, які б не акцентували на себе увагу;
  • текстиль – бажано використовувати матові тканини, можливі дрібні фактури;
  • принт – малюнок на шторах цього стилю – чітко вивірені геометричні фігури (зигзаги, ромби, полоси і т.і.);
  • функціональність – одна з основних характеристик даного стилю, в який відмінно вписуються жалюзі, рулонні і римські штори.

Оформлення вікон в мінімалістичному стилі є ідеальним для оформлення невеликих приміщень і притаманне просторим, функціональним приміщенням, в яких важлива практичність – кухня, дитяча кімната, кабінет, офісне приміщення,. Адже девіз стилю – простір вільний від необов’язкових речей, багато світла і візуальна ширина.

Мінімалізм – вибір енергійних людей, з підвищеним ентузіазмом і оптимізмом, які прагнуть до житла в простому і дуже естетичному інтер’єрі.

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію