За приміщенням

Штори і тюлі для кухні та столової зони

Кухня – це саме та кімната, де ми починаємо та завершуємо наш день. Окрім готування їжі, тут ми найчастіше приймаємо гостей. Саме тому важливо підкреслити атмосферу домашнього затишку на кухні текстильними виробами.

Для кухні важливо обирати мінімалістичні штори та тюлі, які будуть стильними та функціональними водночас. Однотонні гардини теплих кольорів будуть особливо доречними у цьому разі.

Матеріал. Зазвичай в кухні підвищена вологість та змінна температура, тож матеріал повинен бути якісним і натуральним – це вбереже від зайвих запахів, що часто вбираються різними тканинами. Ми пропонуємо штори з льону, шовку, атласу, бавовни та інших фактур.

Дизайн. Незалежно від стилю інтер’єру, прямі штори і тюлі залишаються актуальними завжди. Для кухні підійдуть різні типи навішування штор: на люверсах, на зав’язках, на кулісці та петлях. Варто утриматися від гардин довжиною до підлоги – це непрактично в такому приміщенні. Так само, не слід купувати штори для кухні із масивними узорами та ламбрекенами – від частого прання вони можуть втратити привабливий зовнішній вигляд. Якщо ви віддаєте перевагу простоті, можна оформити вікно лише тонким тюлем. Таке рішення буде доречним в кухні, невеликій за площею.

Тип штор. Вдалим вибором для кухні стануть римські штори, японські або тканинні ролети, які повністю закривають вікно по периметру і легко регулюються завдяки спеціальному шнурку. Окрім цього, вони пом’якшують сонячні промені, які потрапляють в кімнату. Таким чином ви зможете збільшити простір для роботи, використовуючи додатково підвіконня.

Безкоштовна консультація дизайнераЗамовити консультацію