Пошиття штор

Домашній текстиль є одним із найважливіших елементів інтер’єру, який створює загальне враження у гостей. Важливо підібрати такі штори та тюлі, які пасуватимуть до стилю кімнати і залишатимуться актуальними ще довго.

Студія текстильного дизайну “Арлекін” пропонує пошиття штор найрізноманітніших розмірів та стилів. Ми виконуємо лише індивідуальний пошив гардин для кожного клієнта, які найкраще пасуватимуть до стилю приміщення. Перевагою індивідуального пошиття є можливість самостійно вибирати матеріал, колір та оздоблення штор, яке вам більш до вподоби. Наші дизайнери створюють ексклюзивні моделі для кожного замовника та виконують найскладніші завдання. Часто покупці зустрічаються з відсутністю штор на нестандартні вікна, тож пошив під конкретний розмір легко вирішить цю проблему.

Про компанію 2

Приклади штор для кухні

Безкоштовна консультація дизайнера

Наш дизайнер приїзджає на об’єкт зі зразками тканини та карнизів і обираємо матеріали для майбутніх штор , прораховуємо вартість. Ми якісно зшиємо штори, покривала та подушки з обраних вами тканин.Замовити консультацію