Які штори сьогодні в тренді?

Впродовж кількох років у оформленні інтер’єру на першому місці стоїть комфорт мешканців будинку. Він досягається за допомогою використання меблів і елементів декору, які поєднують в собі естетичну і практичну функцію. Штори – не виняток. Якщо вам некомфортно перебувати в кімнаті з масивними шторами, за якими важко доглядати – просто відмовтеся від цієї ідеї. Сучасні виробники пропонують безліч інших варіантів, які допоможуть стильно оформити вікно, не нехтуючи при цьому комфортом і затишком у будинку.

Раніше люди вибирали масивні штори через відсутність великого асортименту більш скромних і лаконічних аналогів. Однак сьогодні такої проблеми не існує – римські, японські або австрійські конструкції просто вражають поєднанням простоти і оригінальності! Оскільки акцент сьогодні на практичності, з моди вийшли такі елементи, як:

  • рюші;
  • оборки;
  • ламбрекени;
  • багатошарові конструкції;
  • зайве драпірування.

Звичайно, якщо стиль кімнати вимагає наявності в інтер’єрі дизайну штор з рюшами або драпіруванням (наприклад, для кімнати в стилі Прованс), то можна використовувати такий елемент декору. Однак і в такому випадку краще зупинити свій вибір на мінімалістичних моделях, які не обтяжують інтер’єр вікна.

Порада: Ідеальним поєднанням комфорту і затишку є комбінування рулонних штор, які надійно захищають від сонячних променів, і легкого тюлю, який доповнює інтер’єр кімнати.