Дизайн штор. Модні тенденції 2018

Дизайн штор. Модні тенденції 2018 3

Штори – настільки звична для нас складова інтер’єру, що здається, нічого нового у цій галузі придумати вже не можна. Проте кожний новий сезон готує для нас щось новеньке і свіже, тому, якщо ви ідете в одну ногу з часом, то вас неодмінно цікавить, якими будуть ваші гардини у 2018 році,  щоб ваша оселя буда не тільки затишною, але і стильною.

Дизайн штор. Модні тенденції 2018

ЩО НОВОГО?

2018 год продовжує традиції старого року, диктуючи нам необхідність пошуку гармонії з природою і навколишнім світом. У моді прості функціональні, але стильні рішення – надмірна помпезність і розкішність не актуальні.

Залишились в минулому і багатоярусні конструкції, драпірування, ламбрекени, рюші. Викрій модних штор 2018 має бути надзвичайно простим. Проте, це не означає, що перед нами має бути скучна однообразність – 2018 рік пропонує нам варіативність, аутентичні екземпляри з етнічними мотивами з усього світу, широку кольорову гаму і багато оригінальних ідей для декору.

Найбільшої популярності досягли гардиниу скандинавському, японському і римському стилі. Але 2018 рік тим і файний, що не ставить перед нами чітких і строгих рамок , тому якщо прості штори вам не по душі, австрійські і французькі гардини прекрасно впишуться у класичний інтер’єр, а мережева обіграють  тему романтизму і провансу.