Штори на вікнах - останній штрих, без якого навіть в розкішному і гармонійно обставленому будинку не буде відчуття затишку і комфорту. До дизайну портьєр потрібно поставитися дуже серйозно. Адже штори не тільки мають функціональне призначення, але й підкреслюють вишуканість оздоблення, надають інтер'єру особливий шарм і часто виступають в ролі стильового акценту ...
І в житло, і в громадському будинку вони можуть створити цікавий і запам'ятовується інтер'єр, якщо при підборі враховано функціональне призначення самої тканини, а також приміщення. Наприклад, номери готелю, санаторію або будинку відпочинку близькі за призначенням до оселі, підбір декоративних тканин для цих приміщень різний: коротке перебування в готелі дозволяє застосувати більш насичені за кольором вироби і тканини з прикрашеним масштабом малюнка, для житла необхідно враховувати умови повсякденного перебування.

5   4   3   2   1   14   13   12   11   10   9   8   7   6  

  • Студія текстильного дизайну "Арлекін", один з найкра - щих салонів Львова, в якому Ви можете придбати гарні штори, гардини, карнизи, замовити пошиття штор та інший текстиль.

  • Новини
    Цікаво знати
  •  img 1