Штори для вітальні

Штори в інтер'єрі вітальні грають величезну роль. Дані вироби, бездоганно викроєні і ретельно підібрані за своїм оформлення до загальної стильової концепції приміщення, створюють гармонію і закінченість в інтер'єрі.

Сучасні штори для залу відрізняються широкою різноманітністю фактур і колористичних рішень. Великий вибір текстилю дозволяє створювати складні моделі та оригінальні форми. Штори для вітальні привнесуть у приміщення ауру затишку і домашнього комфорту, стануть значущим елементом інтерьера.

Дизайн штор для залу, який пропонує салон "Арлекін", може виконуватися в абсолютно будь-яких стилістичних напрямках: від елегантної і урочистої класики до сонячного і романтичного Провансу, зухвалого ар-деко. При оформленні віконного прорізу текстилем обов'язково враховується загальний стиль інтер'єру, що зовсім не виключає прояв творчої фантазії дизайнера і втілення сміливих ідей замовника.


Красиві штори для вітальні, створені за унікальним дизайн-проектом, стають органічним елементом навколишнього декору, але при цьому мають яскраву індивідуальність і незмінно привертають увагу.Красиві штори для залу - це найважливіший елемент оформлення кімнати для відпочинку. Оригінальний текстиль на вікнах є сполучною ланкою між віконним прорізом і навколишньою дійсністю кімнати. Вітальня є тим місцем, де всі члени сім'ї і гості збираються разом, відпочивають і ведуть неспішні бесіди. Саме тому кімната повинна бути не тільки красивою, але і затишною. Стильні портьєри на вікнах здатні подарувати простору затишок і тепло, створюють дружню сімейну атмосферу.

5   4   3   2   1   14   13   12   11   10   9   8   7   6  

  • Студія текстильного дизайну "Арлекін", один з найкра - щих салонів Львова, в якому Ви можете придбати гарні штори, гардини, карнизи, замовити пошиття штор та інший текстиль.

  • Новини
    Цікаво знати
  •  img 1